Elixír Krásy

14. června 2008 v 17:06 | Tamara |  For Fashion
1. JEZ A PIJ ZDRAVĚ!!!!
Nadopuj se vitamíny a minerály. Zamiř do obchodu se zdravou výživou, kup si oříšky, dýňová semínka, ovesné vločky a další "zrní" :) Taky zkus jíst co nejvíc ovoce a zeleniny, nejbohatší na vitamíny jsou například papriky, grepy, jablka, jahody, mrkev, zelí a květák. Když budeš mít hodně vitaminu C, neonemocníš tak snadno a zajistí ti to zdravou a rozzářenou pleť. Navíc budeš plná energie. Jestli máš problémy s lámáním vlasů, nehtů nebo kostí, kup si tablety s obsahem zinku a vápníku. Taky nezapomeň hodně pít. Nejlíp uděláš, když vypiješ každý den kolem 2 litrů neslazeného čaje nebo vody.
2. NEKUŘ A NEPIJ ALKOHOL!!!
Cigarety a alkohol způsobují zašedlou pleť, vrásky, kruhy pod očima… zkracuješ si tím život, ničíš plíce a utrácíš peníze. Místo toho si můžeš každý měsíc zajít ke kosmetičce nebo ke kadeřnici.Tohohle zlozvyku se zbav co nejdřív.
3. SPORTUJ!!!
I když se ti ze začátku nebude chtít moc hýbat, za čas, když to vydržíš, se staneš závislá na pohybu a vytvaruješ si postavu. Třeba začni každý večer běhat nebo jezdit na kole, koupit si "permošku" do posilky nebo se přihlásit do kroužku basketu, na nějaký tanec, aerobic, bojové sporty…co tě baví. Jestli přesto nechceš ztrácet moc času se sportem, zkus aspoň doma před televizí nějaké cviky..
4. NESTRESUJ SE!!!!
Nenech se ovládnout špatnou náladou. Ber život pozitivně a řiď se heslem VŠECHNO ZLÉ JE PRO NĚCO DOBRÉ. Navíc když se budeš na každého smát, prodloužíš si život..:) A taky můžeš získat nové přátele.
Zdroj: www.ceady.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama