Povolené Bruško!Ako naňho?

14. června 2008 v 17:16 | Tamara |  Diets &Typs
Těhotenství, porody, mateřská dovolená a změna je hned tu. Z krásného plochého bříška je najednou břicho povolené a někdy ho zdobí i strie, což není nic pěkného. To se však dá silou vůle změnit. Když budete břicho posilovat, zase bude pevnější. Možná nedosáhnete dřívějších tvarů, ale zlepšení bude určitě viditelné. Něž se tomu však stane, pomůžou vám stahovací kalhotky a volnější oblečení.
Co sluší povolenému bříšku?
- Volnější oblečení vám bude slušet víc než přiléhavé, které váš problém neskryje, ale naopak
- Empírová linie šatů a topů schová záhyby v pase i břicho
- Když bude triko či top viset volně přes břicho, bude vypadat mnohem lépe, než kdyby končilo pod ním
- Pružné stahovací kalhotky a punčochové kalhoty vám zlepší tvar postavy

Černé šaty ze splývavého úpletu do tvaru "A" a stahující elastické kalhotky pomohou povolenému břichu a budou na vás vypadat velmi dobře. Černé šaty zvané Malé černé jsou spojené se jménem Gabrielly Chanel. Byly to jednoduché a pohodlné šaty, které působily elegantně. Daly se nosit pro různé společenské příležitosti a žena se v nich vždy cítila přirozeně. Jejich nadčasová elegance z nich udělala součást dámského šatníku. Také nízko posazený pás se obtočí kolem vašich boků, což bude mít efekt jako širší pásek kolem vašeho břicha a povolené bříško vám zamaskuje. I pelerína je vděčný kus oblečení.

Sluší téměř každé postavě a přitom hodně schová. Pelerína byl původně plášť poutníků, který volně splýval a měl různou délku. Byl to svrchní oděv bez rukávů a kapes, prostřižené otvory sloužily pouze na zasunutí rukou.

Co povolenému bříšku nesedí?
- Přiléhavé a lesklé materiály vám břicho ještě více zvýrazní
- Nenoste příliš utažený pásek. Povolené břicho zvýrazníte
- Bolerka a kratší trika či topy vaší postavě nesvědčí

Nezapomeňte, některé šaty či sukně mohou být ozdobeny různými aplikacemi. Takové sámky vám mohou znepříjemnit vzhled vaší postavy. Výrazné sámky na břiše poutají pozornost, a i kdyby bylo břicho ploché, zásluhou sámků vypadá jako břicho těhotné ženy.

Krátké trička či topy odhalují povolené břicho a vystavují ho všem na odiv. Což není moc pěkný pohled. A když ke krátkému topu přidáte ještě kalhoty či sukni, kterou doladíte páskem, který volně visí pod bříško, vaše břicho se opět zvýrazní a působí ještě větším dojmem. Dejte proto velký pozor i na doplňky. Mnohdy vám sice oděv oživí, ale pozor, aby neuškodily křivkám vaší postavy.

Zapamatujte si, že vypadat stylově neznamená být otrokyní módy. Jde o to oblékat se tak, abyste zdůraznily pozitiva, která máte na svém těle rády a potlačit to, s čím na svém těle nejste spokojeny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama